Inspektor Ochrony Danych

Ewa Galińska
Kontakt: Urząd Miejski w Dobrej, Plac Wojska Polskiego 10, 62-730 Dobra
Tel. 531 641 425
e-mail: inspektor@osdidk.pl ;


Na podstawie rozpoczęcia obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych zw. RODO oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a przede wszystkim mając na względzie dbałość o właściwą ochronę  danych  osobowych, którymi dysponujemy w Urzędzie Miejskim w Dobrej wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych.Jest to osoba, z którą możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych oraz korzystania z przysługujących Ci praw związanych z przetwarzaniem danych.

Inspektorem Ochrony Danych jest Ewa Galińska.Z inspektorem możesz kontaktować się w następujący sposób:

  • telefonicznie: 531 641 425
  • przez e-mail:  inspektor@osdidk.pl
  • listownie na adres: Urząd Miejski w Dobrej, Inspektor Ochrony Danych, Plac Wojska Polskiego 10, 62-730 Dobra

Urząd Miejski w Dobrej chroni Państwa dane osobowe i dba o Państwa prawa


 
Kiedy załatwiacie Państwo sprawy w naszym urzędzie, podajecie nam swoje dane osobowe. Ich administratorem jest Gmina Dobra. Wykorzystujemy je tylko w celach, które wynikają z przepisów prawa, zawartej z Państwem umowy lub Państwa zgody. Zbieramy tylko takie dane, które są konieczne, aby załatwić interesującą Państwa sprawę. Czas ich przetwarzania regulują odpowiednie przepisy.Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danychZnamy wszystkie zasady ich przetwarzania i stosujemy je na co dzień. Gdy tworzymy nowe rozwiązania, zawsze szanujemy Państwa prywatność.Respektujemy wszystkie Państwa prawaPoinformujemy Państwo o każdej sytuacji, która mogłaby naruszać Wasze prawa i wolności. Niezwłocznie się nią zajmiemy i wyciągniemy wnioski, aby jeszcze lepiej chronić Państwa dane. Jeśli uznacie te działania za niewystarczające, możecie również złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Jesteśmy dla PaństwaJeśli przetwarzamy Państwa dane na podstawie zgody, to możecie ją w każdej chwili wycofać. Wystarczy, że zwrócicie się do inspektora ochrony danych.

 

Załączniki

Dane Inspektora (288.5kB) Zapisz dokument Pokaż dokument

Metadane

Źródło informacji:Alina Pawłowska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Alina Pawłowska
Data wprowadzenia:2020-04-29 12:53:42
Opublikował:Alina Pawłowska
Data publikacji:2020-04-29 12:55:39
Ostatnia zmiana:2020-04-29 12:55:46
Ilość wyświetleń:2568