Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Dobrej

Kolorowy pasek

Kadencja 2019-2024

Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich z terenu Gminy Dobra

 

Lp.

Nazwisko i imię sołtysa

Nazwa sołectwa

Skład Rady Sołeckiej

1.        

Makówka Ewa

Chrapczew

1.     Iglikowska Wioleta

2.     Malczewska Emilia

2.        

Kustosz Agnieszka

Czajków

1.     Mila Grażyna

2.     Guderczyk Artur

3.        

Gil Zbigniew

Długa Wieś

1.     Górska Grażyna

2.     Łosiak Andrzej

3.     Chojnacki Mirosław

4.        

Gąsiorek Jan

Dąbrowica - Kolonia

1.     Grzymski Radosław

2.     Zieliński Jan

3.     Burdelak Wojciech

5.        

Kraska Jan

Januszówka

1.     Jałkiewicz Roman

2.     Misiak Anna

6.        

Sekura Adam

Józefów

1.     Bednarek Łukasz

2.     Rosiak Marzena

3.     Błaszczyk Tomasz

7.        

Fret Andrzej

Linne

1.     Dróżdż Andrzej

2.     Wisny Wioletta

3.     Szliwa Bożena

8.        

Przeor Mirosław

Łęg Piekarski

1.     Piaseczny Ryszard

2.     Madaj Maciej

9.        

Larek Renata

Mikulice

1.     Sibińska Stanisława

2.     Kardyński Mieczysław

3.     Żerkowska Agnieszka

10.    

Wszędybył Paweł

Miłkowice

1.     Misiak Małgorzata

2.     Wesołek Katarzyna

3.     Urbaniak Paweł

4.     Pełczyńska Alicja

11.    

Światłowska Teresa

Moczydła

1.     Światłowska Bożena

2.     Banasiak Grzegorz

12.    

Binder Waldemar

Ostrówek

1.     Kaźmierski Mariusz

2.     Kuras Janusz

3.     Rosiński Rafał

13.    

Kędzierska Krystyna

Piekary

1.     Frątczak Mirosław

2.     Michalak Tomasz

3.     Becalik Gabriel

14.    

Jasiak Anna

Potworów

1.     Górski Piotr

2.     Kacprzak Mirosław

3.     Kowalczyk Krzysztof

4.     Kwiatkowski Józef

5.     Janas Paweł

15.    

Barbara Piotrowska-Torzewska

Rzechta

1.     Jarachowska Magdalena

2.     Zakolska Wiesława

3.     Wypiór Mieczysław

16.    

Janczak Małgorzata

Rzymsko

1.     Buda Andrzej

2.     Jarachowska Bożena

17.    

Kuras Mariusz

Rzymsko BG

1.     Choronży Roman

2.     Jasińska Joanna

3.     Kaczmarek Jakub

18.    

Małowiecka Katarzyna

Skęczniew

1.     Chorenza Alicja

2.     Gwizdalska Renata

3.     Kraska Roman

19.    

Skoberańda Jerzy

Stawki

1.     Szadek Magdalena

2.     Ziajka Magdalena

20.    

Grzesiak Anna

Stefanów

1.     Włodarczyk Andrzej

2.     Nowak Paweł

21.    

Grzelak Alicja

Strachocice - Kolonia

1.     Kopacka Elżbieta

2.     Skrzypiński Henryk

22.    

Szubstarski Mateusz

Strachocice

1.     Szymczak Mariusz

2.     Kupczyk Szczepan

3.     Gajewski Henryk

23.    

Marciniak Paweł

Szymany

1.     Filipiak Katarzyna

2.     Pietrzak Marianna

24.    

Grzelka Marlena

Ugory

1.     Męcel Tomasz

2.     Marciniak Marcin

3.     Marciniak Paweł

25.    

Grubski Roman

Wola Piekarska

1.     Sucharek Mariola

2.     Lis Zbigniew

3.     Górczyński Zbigniew

26.    

Sekura Stanisław

Zagaj

1.     Włodarczyk Maciej

2.     Redzynia Tadeusz

3.     Górska Beata

4.     Kubacka Mirosława

27.    

Białek Przemysław

Żeronice

1.     Zasiadczyk Marcin

2.     Kupińska  Elżbieta

3.     Gibasiewicz Teresa

4.     Kicińska Grażyna

 

Metadane

Źródło informacji:Joanna Krawczyk
Data utworzenia:2019-04-03 13:24:54
Wprowadził do systemu:Joanna Krawczyk
Data wprowadzenia:2019-04-03 13:25:13
Opublikował:Joanna Krawczyk
Data publikacji:2019-04-03 13:27:36
Ostatnia zmiana:2019-04-03 13:27:49
Ilość wyświetleń:821
Urząd Gminy i Miasta Dobra
Plac Wojska Polskiego 10, 62-730 Dobra

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij